kontakt

Hotelové povlečeni

Ložní prádlo je základem hotelového vybavení. Čisté, svěží a elegantní povlečení je ukázkou každého objektu. V naší nabídce najdete vysoce kvalitní 100% bavlněné ložní prádlo nebo polyesterovou směs v různých hmotnostech a hustotě vazby. Elegantní hladký nebo pruhovaný povlak je klasikou hotelu. Kromě nich máme v nabídce i další vzory. Materiál, ze kterého jsou šité povlečení, polštáře a prostěradla je mimořádně odolný a odolný vůči praní při vysokých teplotách (95 stupňů). Nabízíme také luxusní damaškové povlečení s ornamenty šitými z egyptské bavlny v různých barvách.

Lorem ipsum

Prostěradla

Úhledné, čisté a pohodlné listz jsou důležitým dekorem v hotelové posteli. Prostěradla, které nabízíme, jsou vyrobená z vysoce kvalitní, 100% bavlny nebo bavlny smíchané s polyesterem. Vyznačují se vysokou kvalitou a odolností vůči mechanickým faktorům, jako je žehlení, škrobení a bělení. Ideální pro obtížné podmínky hotelu. Naše nabídka zahrnuje natahovací a napinací listy v různých základních hmotnostech a složení tkaniny.

Lorem ipsum

Přikrývky a polštáře

Přikrývky a polštáře jsou důležitým vybavením hotelového pokoje. Přestože nepřitahují oči hostů, jejich úspěšný odpočinek závisí na nich. Hotelové náplně musí být nejen pohodlné, ale také trvalé. Výplně z naší nabídky jsou v závislosti na modelu vhodné nejen pro ubytovací zařízení, ale také kvůli teplotě, při které je lze prát. Jsou ideální nejen pro hotely, ale také pro nemocnice, domovy důchodců nebo jiná zdravotnická zařízení.

Hotelové ložní povlečení

Ložní prádlo je základem hotelového vybavení. Čisté, svěží a elegantní povlečení je ukázkou každého objektu. V naší nabídce najdete vysoce kvalitní prádlo: 100% bavlněné ložní prádlo nebo polyesterovou směs v různých hmotnostech a hustotě vazby. Elegantní hladký nebo pruhovaný povlak je klasikou hotelu. Kromě nich máme v nabídce i další vzory. Materiál, ze kterého jsou šité povlečení, polštáře a prostěradla je mimořádně odolný a odolný vůči praní při vysokých teplotách (95 stupňů). Nabízíme také luxusní damaškové povlečení s ornamenty šitými z egyptské bavlny v různých barvách.

Prostěradla

Úhledná, čistá a pohodlná prostěradla jsou důležitým dekorem v hotelové posteli. Prostěradla, které nabízíme, jsou vyrobená z vysoce kvalitní, 100% bavlny nebo bavlny smíchané s polyesterem. Vyznačují se vysokou kvalitou a odolností vůči mechanickým faktorům, jako je žehlení, škrobení a bělení. Ideální pro obtížné podmínky hotelu. Naše nabídka zahrnuje natahovací a napinací prostěradla v různých základních hmotnostech a složení tkaniny.

Přikrývky a polštáře

Přikrývky a polštáře jsou důležitým vybavením hotelového pokoje. Přestože nepřitahují oči hostů, jejich komfortní odpočinek závisí na nich. Hotelové přikrývky a polštáře musí být nejen pohodlné, ale také trvalé. Výplně z naší nabídky jsou v závislosti na modelu vhodné nejen pro ubytovací zařízení, ale také kvůli teplotě, při které je lze prát. Jsou ideální nejen pro hotely, ale také pro nemocnice, domovy důchodců nebo jiná zdravotnická zařízení.

Chrániče na matrace

Hlavním úkolem chráničů matrací je udržovat matrace svěží a čisté déle, což zpomaluje proces jejich používání. Díky měřitelným výhodám a snadnému použití jsou chrániče nezbytným prvkem vybavení hotelového pokoje. Použité materiály, navzdory vodotěsné funkci, zaručují volnou cirkulaci vzduchu.

Barevné ložní povlečení

V hotelech, penzionech nebo menších ubytovacích zařízeních najdeme také barevné povlečení: bavlna, krép, satén nebo flanel. Typ lze zvolit v závislosti na ročním období provozu penzionu nebo na preferencích majitelů nebo hostů. S nespočetným designem můžete vytvořit stylový a jedinečný styl pro každou místnost. Jeho výhodou je snadná údržba.

TEXTILNÍ SORTIMENT

TEKSTYLNÍ SORTIMENT

Jsme Vám k dispozici od pondělí do pátku od 8:00 do 18:00,
v sobotu od 9:00 do 16:00.

JJF Hotelový textil 
Horní Hoštice 28, 790 70 Javorník u Jeseníku
Česká republika