Ubrusy

Nabízíme elegantní a luxusní ubrusy odolné proti skvrnám vyrobené z mnoha druhů tkanin, které dodávají interiéru jedinečnou atmosféru a charakter. Na ubrusy odolné proti skvrnám i damaškové ubrusy se vztahuje celá řada vzorů a barev. Tyto ubrusy jsou mimořádně odolné, odolné vůči zabarvení, dokonale uspořádané a vhodné pro opakované praní. Nabídka je doplněna širokou nabídkou základů ubrusu, které chrání stoly před poškozením a plní tlumicí funkce.

Potahy na židle

Dekorace stolu doplňují potahy židlí. Zároveň zajišťují spolehlivou ochranu židlí před nečistotami. Skvělé potahy na židle jsou nabízeny na všech místech, která ve svém zařízení chtějí vytvořit nejprestižnější a nejelegantnější atmosféru. Dokonalé vzory jdou ruku v ruce s velkým počtem možných řešení, díky kterým bude každý prostor doplněn jedinečným ozdobným prvkem.

Rautové sukně

Sokly připojené k deskám stolů mohou být nabízeny v různých barvách a velikostech, aby se výzdoba stolu snadno shodovala s charakterem strany. Záložku připevňujeme na stůl pomocí suchého zipu nebo pomocí pracovního ubrusu, který pokrývá celou horní část. Nabídka naší společnosti je také doplněna sponami pro montáž výše uvedených prvků.

Ubrousky

Doporučujeme profesionální ubrousky na míru a banketové překryvy určené především pro elegantní a luxusní restaurace. Široká škála barev a zvýšená hmotnost tkaniny zaručují vysoký komfort používání a nejvyšší kvalitu. Největší výhodou použitých tkanin je odolnost vůči mechanickým faktorům.

RESTAURAČNÍ SORTIMENT

Jsme Vám k dispozici od pondělí do pátku od 8:00 do 18:00,
v sobotu od 9:00 do 16:00.

JJF Hotelový textil 
Horní Hoštice 28, 790 70 Javorník u Jeseníku
Česká republika