POLŠTÁŘE A PŘIKRÝVKY

Přikrývka

Hotelová přikrývka je vyrobena pro hotely, penziony a jiná ubytovací zařízení.  Potah je vyroben ze směsi 35% bavlny a 65% polyesteru. Poddajná náplň je ze 100% dutého polyesterového vlákna s dlouhou životností s hmotností na vyžádání. V závislosti na variantě je pratelná až na 95°C. Přikrývky jsou hřejivé, mohou se čistit v průmyslových prádelnách bez rizika ztráty vlastností přikrývky.


Vyrobeno z látek, které mají certifikát OEKO-TEX STANDARD

 

Polštář

Kvalitní hotelový polštář je vyráběn z povrchové látky z mikrovlákna, prošívaný s vláknem, a zaručuje trvalý tvar během každodenního používání. Obal ma zipový uzávěr. Výplň polštáře je ze syntetických antialergických kuliček, které si v případě potřeby můžete doplňovat. Tento materiál se také perfektně hodí pro alergiky a astmatiky. Pro svou snadnou údržbu je vhodný pro penziony, hotely a jiná ubytovací zařízení.

Vyrobeno z látek, které mají certifikát OEKO-TEX STANDARD

 

Přikrývka LUX:
Svrchní materiál 100%PES, mikrotkanina, . Náplň: silikonizované PES kuličky z dutého vlákna. Antyalergický, praní 60 st

Přikrývka PRESTIGE:
Svrchní materiál 100%PES, mikrotkanina. Náplň: hotová náplň. Antyalergický, praní : 90 st.

Polštář LUX:
Svrchní materiál 100%PES, prošívaná mikrotkanina, zip. Náplň: silikonizované PES kuličky z dutého vlákna.  Antyalergický, praní potah: 90 st., Náplň: 30 st. 

Polštář PRESTIGE:
Svrchní materiál 100%PES, prošívaná mikrotkanina, zip. Náplň: silikonizované PES kuličky z dutého vlákna + vnitřní vak z netkané textílie. Antyalergický, praní potah: 90 st., Náplň: 30 st. 

Polštář EXKLUZIV:
Svrchní materiál 100%PES, prošívaná mikrotkanina, zip. Náplň: silikonizované PES kuličky z dutého vlákna + vnitřní vak se zámkem. 
Antyalergický, praní potah: 90 st., Náplň: 30 st. 

 

Jsme Vám k dispozici od pondělí do pátku od 8:00 do 18:00,
v sobotu od 9:00 do 16:00.

JJF Hotelový textil 
Horní Hoštice 28, 790 70 Javorník u Jeseníku
Česká republika