Dámy a Pánové

Naším cílem je poskytnout komplexní nabídku šitou na míru Vašim potřebám. Výrobky, které nabízíme, se vyznačují nejvyšší kvalitou, trvanlivostí a pečlivým zpracováním. Jsme kompetentním partnerem ve všech oblastech textilního zařízení HoReCa.

Spolupracujeme výhradně s předními výrobci v hotelnictví, jejichž reference svědčí o nejvyšší kvalitě nabízených služeb a produktů. Na poskytované výrobky a služby poskytujeme záruku 24 měsíců.

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a posloucháme jeho potřeby. Vysvětlíme jakékoli rozdíly mezi tkaninami a jinými součástmi používanými ve výrobním procesu, tak abyste si mohli vědomě vybrat možnosti vybavení. Provádíme dekorativní a zakázkové zakázky.

Na vaše přání označíme výrobky: vložky, počítačové vyšívání a ražbu na ručníky. Tyto metody umožňují získat moderní, efektivní návrhy: nápisy a firemní loga. Prvky značení nejen zdůrazní prestiž objektu, ale usnadní identifikaci v prádelnách.

Pokud hledáte komplexního, profesionálního a spolehlivého partnera, kontaktujte nás. Budeme rádi.

 

Joanna Janina Filipiak

 

Obchodní jednání

je skvělou příležitostí aby klientovi vysvětlit, a co je důležitější ukázat rozdíly v produktech a materiálech. Budete mít možnost vidět kvalitu zpracování, vyzkoušet a přesvědčit se o vysoké kvalitě nabízeného zboží.

Jsme Vám k dispozici od pondělí do pátku od 8:00 do 18:00,
v sobotu od 9:00 do 16:00.

JJF Hotelový textil 
Horní Hoštice 28, 790 70 Javorník u Jeseníku
Česká republika