Představujeme vám nabídku hotelového oblečení.
Můžeme Vám nabídnout oblečení ve standardních velikostech 
nebo oblečení šité přímo na míru dle zákazníka.

 

Prostěradla

Úhledná, čistá a pohodlná prostěradla jsou důležitým dekorem v hotelové posteli. Prostěradla, které nabízíme, jsou vyrobená z vysoce kvalitní, 100% bavlny nebo bavlny smíchané s polyesterem. Vyznačují se vysokou kvalitou a odolností vůči mechanickým faktorům, jako je žehlení, škrobení a bělení. Ideální pro obtížné podmínky hotelu. Naše nabídka zahrnuje natahovací a napinací prostěradla v různých základních hmotnostech a složení tkaniny.

Přikrývky a polštáře

Přikrývky a polštáře jsou důležitým vybavením hotelového pokoje. Přestože nepřitahují oči hostů, jejich komfortní odpočinek závisí na nich. Hotelové přikrývky a polštáře musí být nejen pohodlné, ale také trvalé. Výplně z naší nabídky jsou v závislosti na modelu vhodné nejen pro ubytovací zařízení, ale také kvůli teplotě, při které je lze prát. Jsou ideální nejen pro hotely, ale také pro nemocnice, domovy důchodců nebo jiná zdravotnická zařízení.

Chrániče na matrace

Hlavním úkolem chráničů matrací je udržovat matrace svěží a čisté déle, což zpomaluje proces jejich používání. Díky měřitelným výhodám a snadnému použití jsou chrániče nezbytným prvkem vybavení hotelového pokoje. Použité materiály, navzdory vodotěsné funkci, zaručují volnou cirkulaci vzduchu.

Záclony a závěsy FLEX

Ozdoby oken šitých na flexi byly vytvořeny pro projekty v hotelech a dalších bytovacích zařízeních. Flexy, fleksy nebo microflexy- jedná se o plastové háčky, které jsou trvale zavěšeny do záclon a z závěsů. Hotelové záclony a závěsy našité na flexach jsou trvale pomačkané. Poutky se během praní, žehlení a opětovného zavěšení neroztahují.

PROFESIONÁLNÍ HOTELOVÉ OBLEČENÍ

  1. pl
  2. cs
  3. en

Zapraszamy od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00,
w sobotę od 9:00 do 16:00.

Joanna Janina Filipiak  Hotelový textil 
Horní Hoštice 28, 790 70 Javorník u Jeseníku
Česká republika